Hasta Görüşleri

Konya Diş Hekimi Aybike Gözet Kliniği olarak, mesleğimizde en yüksek standartlara ulaşmak ve sürekli olarak kendimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Hastalarımızın hayatına dokunuyoruz. Onların teşekkürlerine göz atın.

Hasta Yorumları

Hastalarımızın Teşekkürleri!

Konya Diş Hekimi Aybike GÖZET; mesleki hayatı boyunca sayısız hastanın ağız ve diş sağlığı konusunda hayatında dokunmuş, genel itibariyle dokunduğu hastalarından teşekkürü gurur hanesine yazdırmıştır. Sayısız teşekkür ve takdir toplayan Aybike GÖZET’in hastalarından almış olduğu bazı geri dönüşlere göz atın.

0 +
Bakılan Hasta
0
Hasta Oyları 5 Üzerinden
06 Eylül 2022
Muhteşem bir Çalışma

Aybike hocam muhteşem bir çalışma oldu eline yüreğine sağlık çok teşekkür ederim sağ ol. İlk hastanız olarak başarılarınızın daimi olacağına inanıyorum çooookkkk teşekkürlerrrrrr

hasta görüşleri erkek hasta
Veysel Y*******

Hasta

30 Eylül 2023
Dişlerimden Çok Memnunum

Teşekkür ederim canım benim dişlerimden çok memnunum her şeyi ilk günden beri yiyebiliyorum biz kadınlar için görüntü çok önemli görüntüm de çok güzel, çok teşekkürler.

hasta görüşleri kadın hasta
Güler Er****

Hasta

13 Mayıs 2023
Sonuçtan çok memnunum

Eski kaplamalarım artık bayağı eskimişti. Bayağı bir rahatsızdım. Estetik ve sağlık açısından.
Birkaç yerle görüştüm dişlerimin çekilmesi ve implant yapılması gerektiğini söylediler. Ben de daha önceden sizi biliyordum yapabileceğinize inandığım için size geldim.
Sonuçtan çok memnunum. 

hasta görüşleri kadın hasta
Nefise H*****

Hasta

Konya Diş Hekimi Aybike Gözet Google Hasta Görüşleri

Bizi tercih edip memnuniyetini bildiren hastalarımızın Google işletme yorumlarına göz atın. 

Furkan Salim Binici
Furkan Salim Binici
13/01/2024
Tanıdığım birisinin önerisiyle gittim. Kanal tedavisi, diş dolgusu, protez diş ve diş taşı temizliği işlemleri için gittim. Aybike Hanımın ilgi alakası ve kliniğinin hijyenik ortamı beni çok memnun etti. İşlem sırasında hiç ağrı hissetmedim eli çok hafifti. Gidecek olan herkese tereddüt etmeden gitmelerini tavsiye ederim.
Tuğçe Atçeken
Tuğçe Atçeken
03/01/2024
Dişim kırılmıştı o yüzden gittim. Ancak gittiğimde benim göremediğim bir çok sorun çıktı. Dişimin sadece kökü kalmış çekmek yerine içini doldurup zirkon kaplama yaptık. Ayrıca çürükleri temizleyip dolgu yaptı aybike hanım. Dolgu, çürük temizleme, iki tane zirkon diş, artı diş taşı temizliği yaptırdım. Tedavi sürecinde hiç acı, ağrı,sızı hissetmedim. Eli çok hafif bir hekim. Bol gülmeli, eğlenceli bir süreç geçirdik. Sanki diş tedavisi için değil de sohbete gider gibi gittim her seansa. İş yeri de aynı şekilde çok temiz, nezih bir yer klasik müzik eşliğinde diş tedavisi yapmak benim için güzeldi. Elinize sağlık hocam🌺🌸
Hüseyin Aras
Hüseyin Aras
02/12/2023
Aybike hoca kişiliği itibariyle mükemmel ve ilgili biri.Mesleği tarafından bakınca bilgili eğitimli ve çok tecrübeli.Konum ve mekan ince detayla çok şık bir halde.Tedaviler için kullanılan makina ve diğer teçhizatlar çok kaliteli ürünler.Ama maddi olarak zorlanmayacağızda bir yer.Şiddetle tavsiye ederim.
Nefise
Nefise
17/11/2023
aybike hanım işinde çok profesyonel daha önce hiç böyle temiz hassas dikkatli çalışan bir hekim görmemiştim göreceğimi de sanmıyorum. her şeyiyle o kadar gelişmiş bir klinik ki hayran kalmamak elde değil. çok teşekkür ederiz aybike hanım
Muhammet Furkan Tekin
Muhammet Furkan Tekin
27/10/2023
Dişimde oluşan sızılar sebebiyle tavsiye üzerine Aybike Hoca'ya randevu aldım. Ayrıntılı muayene yaptıktan sonra yapılacak işlemleri detaylı olarak anlattı. Diş taşı temizliği yapıldıktan sonra dolgu ve kanal tedavilerimi büyük bir titizlikle yaptı. Muayene ve işlemler sırasında ağrı ve acı hissetmedim. Tecrübeli olduğunu daha muayene sırasında görüşlerini paylaşırken bile anlayabiliyorsunuz. Ayrıca kurumun temizliği ve hocanın güleryüzlülüğü de eklemek istediklerimin arasındadır. Tavsiye üzerine geldiğim Aybike Hoca'yı tavsiye edecek şekilde işlemlerim devam ediyor. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.
Fatma DAYIOĞLU
Fatma DAYIOĞLU
29/09/2023
Süperdi elinin hafifliği kibarlığı itinalığında fevkalede ellerine emeğine sağlık Aybikecim ❤️👏👏👏
Ebru Ölmez
Ebru Ölmez
26/07/2023
Oğlum oyun oynarken ön dişini kırmıştı, ilk kez diş tedavisi yaptıracağı için tedirgindi, süreci ve malzemeleri tek tek açıklayarak dolgusunu yaptı oğlumun, bizim için güzel bir deneyim oldu, kendisine ilgisi, sabrı ve özenli çalışması için teşekkür ederim.
Mert Alp Aydoğmuş
Mert Alp Aydoğmuş
28/03/2023
Diş taşı temizliği için gitmiştim ilk ancak daha sonra çürük tedavisine de başladık uygunluğu sağlayarak . Randevuyla çalışan bi poliklinik olduğu için oldukça hızlı ve rahat bi şekilde işlemlerimi bitirdik . İşini tertemiz yapan ve acı yönünden eli çok hassas bir hekim . Kesinlikle o koltuktan korkmadan gidebileceğiniz bir yer . Hatta hızımızı alamayıp endodontik tellerimi de değiştirdik o da bonusu oldu 😁😁
Mehmet Kanarya
Mehmet Kanarya
27/02/2023
Çocuğum için gittik çok memnun kaldim bilgisi tecrübesi ve çocukla olan iletişimi harika bir doktor. Özelde bir numarali tavsiyemdir.
Anadoluneft
Anadoluneft
17/02/2023
Aylardır süren diş ağrılarım ve sürekli geçiştirdiğim tedavilerime en güzel yanıtı aybike hanımdan aldım,Kendisi benim bahanelerimin getirmiş olduğu eksilere (-) teknik bilgisi ve becerikli elleri ile yanıt verip neredeyse kaybetmek üzere olduğum 3 dişimi kurtardı.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Güzel güleryüzlülüğün yanı sıra yapmış olduğu estetik dokunuşlar ile bana da güzel bir gülüş verdi teşekkürler...
doktor takvimi

Doktor Takvimi Hasta Yorumları

Doktor Takviminden Gelen Yorumlar

Doktor takvimi üzerinden yapılan diğer yorumları görmek için Daha Fazla yorum Gör butonuna tıklayın.

doktor takvimi

Randevu Oluşturun.

Doktor takvimi sitesi üzerinden hızlıca randevu oluşturabilirsiniz. Randevu almak için randevu almak istediğiniz günü ve saati seçerek randevunuzu hızlıca oluşturabilirsiniz.

Aybike Gözet - DoktorTakvimi.com
Alavardı Mah. Yaka Cd. No:92, 42090 Meram/Konya
+(90)530 897 0802
info@aybikegozet.com
© 2024 Aybike Gözet – Konya Diş Hekimi